Szczyt wygrany do zera. Budowlani Budlex bez konkurencji w II lidze

Toruńskie siatkarki są bezkonkurencyjne w grze blokiem.
Toruńskie siatkarki są bezkonkurencyjne w grze blokiem. Lech Kamiński
To ukoronowanie perfekcyjnej rundy siatkarek Budowlanych Budlex. Torunianki wicelidera tabeli ograły na wyjeździe do zera.

Inne mecze

W innych meczach: MMKS Łęczyca - AZS Politechnika Warszawska 1:3, ŁKS Łódź - Nike Ostrołęka 2:3, ŁMLKS Łask - UKS Ozorków 3:2, AZS AWF Warszawa - Sobieski 46 Lublin 0:3

AZS LSW WARSZWA - BUDOWLANI BUDLEX 0:3 (14:25, 17:25, 21:25)
BUDOWLANI BUDLEX: Wankiewicz, Kowalska, Sobczak, Sikorska, Wiśniewska, Łubis, Kolanowska (l) oraz A. Lewandowska

O dominacji torunianek w grupie 3 najlepiej świadczy wynik meczu na szczycie. W Warszawie spotkały się dwie niepokonane drużyny. AZS LSW także nie stracił ani jednego punkty, w ośmiu wcześniejszych meczach oddał rywalkom zaledwie cztery sety. A jednak i tak był bezradny w starciu z Budowlanymi Budlex.

To było dziewiąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie torunianek i siódme kolejce bez straty seta.