Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z Kujaw i Pomorza [pełna lista]

Dodano: 22 listopada 2010, 19:15 Autor:

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z Kujaw i Pomorza [pełna lista]

(fot. fot. www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl)

- To wyróżnienie było dla mnie niespodzianką. Ucieszyłam się, że ktoś docenił moje wysiłki - mówi Natalia Kamińska, która otrzymała stypendium premiera. Takich uczniów jak ona jest w regionie ponad dwustu.
Przeczytaj więcej

E-wydanie Gazety Pomorskiej

Nie możesz kupić papierowego wydania naszej gazety? Teraz możesz dowiedzieć się, co dzieje się w twoim regionie, kraju i świecie także czytając e-wydanie "Pomorskiej".

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Jest przyznawane uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując najwyższą średnią ocen w danej szkole. Może też zostać ono przyznane osobie, która wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie i uzyskuje w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych przynajmniej dobre. Stypendium premiera wynosi 258 zł miesięcznie i jest wypłacane w transzach. Przyznaje się je od września do czerwca.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są za najlepsze wyniki w nauce. Średnia powyżej 4,75 lub szczególne uzdolnienia w określonej dziedzinie to warunki podstawowe. - Wnioski są jeszcze dodatkowo weryfikowane - dodaje Iwona Waszkiewicz, kujawsko-pomorski kurator oświaty, która wczoraj wręczała pamiątkowe dyplomy ponad setce stypendystów z Bydgoszczy i terenu byłego województwa bydgoskiego.

Przeczytaj też: Dzień Nauczyciela. Nauczyciele dostali nagrody - zobacz listę [zdjęcia]

Wśród wyróżnionych znalazła się między innymi Ewelina Biesiada, tegoroczna maturzystka z Zespołu Szkół w Bielicach (pow. mogileński). Ewelina uczy się w Technikum Ekonomicznym. Stypendium premiera otrzymała po raz pierwszy. - Zupełnie się tego nie spodziewałam - śmieje się Ewelina. Choć, jak twierdzi, z natury jest humanistką i bardzo lubi język polski, przyszłość zamierza związać z ekonomią i finansami. - Jedno nie wyklucza drugiego - żartuje.

Więcej informacji, wypowiedzi i zdjęcia stypendystów w papierowym wtorkowym wydaniu "Gazety Pomorskiej".

Lista Stypendystów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2010/2011 województwo: kujawsko-pomorskie

Lp Imię/imiona i nazwisko kandydata Nazwa szkoły Adres szkoły

1 Waldemar Ulaszewski Publiczne Technikum 87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Wyspiańskiego 4
2 Nikola Natalia Marchlewska Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego 87-610 Dobrzyń nad Wisłą, ul. Szkolna 5
3 Wojciech Giełdziński Technikum nr 4 87-800 Włocławek, ul. Toruńska 77/83
4 Jakub Kurzawski Technikum nr 5 87-800 Włocławek, ul. Leśna 1A
5 Martyna Seklecka Liceum Profilowane nr V 87-800 Włocławek, ul. Leśna 1A
6 Sylwia Brzozowska Liceum Ogólnokształcące 87-630 Skępe, ul. Wymyślińska 2
7 Iwona Magdalena Szpanelewska Technikum Informatyczne 87-630 Skępe, ul. Wymyślińska 2
8 Aleksandra Olwert Liceum Profilowane 87-500 Rypin, ul. Dworcowa 11
9 Natalia Górecka Technikum 87-500 Rypin, ul. Dworcowa 11
10 Adrian Gapiński Liceum Ogólnokształcące 87-500 Rypin, ul. Dworcowa 11
11 Piotr Hadaś Sportowe Liceum Ogólnokształcące "Lider" 87-800 Włocławek, ul. Słowackiego 4a
12 Anna Papis Technikum 87-600 Lipno, ul. Okrzei 3
13 Sandra Sierpińska IV Liceum Ogólnokształcące 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 108
14 Klaudia Bartoszyńska II Liceum Ogólnokształcące 87-800 Włocławek, ul. Urocza 3
15 Żaneta Masłowska Liceum Ogólnokształcące 87-720 Ciechocinek, ul. Kopernika 1
16 Magdalena Kotwicka Technikum Technologii Żywności 87-500 Rypin, ul. Nowy Rynek 20
17 Karolina Wysocka Liceum Ogólnokształcące 87-890 Lubraniec, ul. Brzeska 51
18 Agnieszka Muraszewska Społeczne Liceum Ogólnokształcące 87-850 Choceń, ul. Sikorskiego 12
19 Emila Krych Liceum Profilowane nr III 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 38/40
20 Marlena Jakubowska Technikum nr 3 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 38/40
21 Anita Krysiak Liceum Ogólnokształcące 88-200 Radziejów, Przemystka
22 Adam Marczewski Technikum Ekonomiczne 88-200 Radziejów, Przemystka
23 Arkadiusz Królak Technikum Zawodowe 88-200 Radziejów, ul. Kościuszki 54
24 Sylwia Lahuta Liceum Profilowane 88-200 Radziejów, ul. Kościuszki 54
25 Izabela Rutkowska I Liceum Ogólnokształcące 87-800 Włocławek, ul. Mickiewicza 6
26 Monika Durmowicz Technikum 87-820 Kowal, ul. K. Wielkiego 9
27 Kamila Rosińska Technikum 87-880 Brześć Kujawski, Stary Brześć 14
28 Marlena Brewerska Technikum nr 1 87-800 Włocławek, ul. Nowomiejska 25
29 Maja Bednarek Technikum 87-800 Włocławek, ul. Ogniowa 2
30 Agnieszka Wojnowska Liceum Profilowane 87-800 Włocławek, ul. Ogniowa 2
31 Norbert Towiański III Liceum Ogólnokształcące 87-800 Włocławek, ul. Bechiego 1
32 Agnieszka Dobrzelecka Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego 87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Chopina 24
33 Marta Plank Publiczne Liceum Ogólnokształcące 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 26
34 Erwin Wojtczak Liceum Ogólnokształcące 88-200 Radziejów, ul. Szkolna 12
35 Anna Lewandowska Publiczne Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego 87-860 Chodecz, ul. Kaliska 9/11
36 Marcelina Myszyńska Liceum Ogólnokształcące 87-600 Lipno, ul. Traugutta 1
37 Grzegorz Kaczmarek Liceum Ogólnokształcące 87-730 Nieszawa, ul. Zjazd 5
38 Agata Firgolska Liceum Ogólnokształcące 87-515 Rogowo, Nadróż 1
39 Oksana Lachowska Technikum Architektury Krajobrazu 87-515 Rogowo, Nadróż 1
40 Magdalena Krajnik Liceum Profilowane 87-515 Rogowo, Nadróż 1
41 Krystyna Nowacka Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych 87-800 Włocławek, ul. Zapiecek 4
42 Marlena Tokarz Technikum nr 2 87-800 Włocławek, ul. Bulwary 4
43 Katarzyna Lutowska Liceum Ogólnokształcące 87-500 Rypin, ul. Kościuszki 51
44 Katarzyna Kostecka Liceum Ogólnokształcące 87-865 Izbica Kujawska, ul. Nowomiejska 5
45 Adrianna Pańka Technikum Ekonomiczne 87-890 Lubraniec- Marysin, Marysin 30
46 Marta Mańkowska Liceum Plastyczne 87-500 Rypin, ul. Sportowa 24
47 Małgorzata Makowska I Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Zaułek Prosowy 1
48 Iga Jankowska II Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Kos. Kościuszkowskich 6
49 Karolina Fydrych III Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Raszei 1
50 Joanna Rudzka IV Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Warszawska 1/5
51 Wojciech Obiała V Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Sienkiewicza 34
52 Justyna Jasińska VI Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Wojska Polskiego 47a
53 Monika Frąk VII Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Batorego 39b
54 Bartosz Lewandowski VIII Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35
55 Angelika Zielska Technikum nr 8 87-100 Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35
56 Monika Łukasik IX Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Rydygiera 12a
57 Tomasz Kolczyński X Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, Pl. Św. Katarzyny 9
58 Milena Jarych XIII Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Targowa 36/38
59 Przemysław Dulski Technikum nr 13 87-100 Toruń, ul. Targowa 36/38
60 Wojciech Lechowski Liceum Akademickie 87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 83
61 Sebastian Ryckowski Szkoła Laboratorium - Liceum Ogólnokształcące 87-100 Toruń, ul. Stawisińskiego 7
62 Karolina Jaskólska-Gąsiorowska Społeczne Liceum Ogólnokształcące o Profilu Menedżerskim 87-100 Toruń, ul. Żółkiewskiego 46
63 Angelika Kozicka Technikum nr 1 87-100 Toruń, ul. Grunwaldzka 39
64 Paulina Tomasik Technikum nr 3 87-100 Toruń, ul. Osikowa 15
65 Krystian Wojciech Trąba Technikum nr 4 87-100 Toruń, ul. Legionów 19/25
66 Radosław Dreszer Technikum nr 5 87-100 Toruń, ul. Św. Józefa 26
67 Karolina Kurtyka Technikum nr 7 87-100 Toruń, ul. Grunwaldzka 25b
68 Alicja Banaszek Technikum nr 9 87-100 Toruń, ul. Batorego 43/49
69 Agata Nowakowska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 87-100 Toruń, ul. Sz. Chełmińska 224/226
70 Tomasz Cyrklaff Liceum Ogólnokształcące 86-260 Unisław, ul. Lipowa 31
71 Monika Maria Misztal I Liceum Ogólnokształcące 86-300 Grudziądz, ul. Sienkiewicza 27
72 Anna Modrzyńska II Liceum Ogólnokształcące 86-300 Grudziądz, ul. Marcinkowskiego 10
73 Karolina Babik IV Liceum Ogólnokształcące 86-300 Grudziądz, ul. Sobieskiego 12
74 Karolina Grzybek Technikum 86-300 Grudziądz, ul. Konarskiego 39
75 Estera Lidzbarska Technikum 86-300 Grudziądz, ul. Skłodowskiej-Curie 22/24
76 Radosław Różyński Technikum 86-300 Grudziądz, ul. Czarnieckiego 9
77 Natalia Stelmaszuk Liceum Plastyczne 86-300 Grudziądz, ul. Czarnieckiego 9
78 Marcin Olszewski Technikum 86-300 Grudziądz, ul. Hoffmanna 1/7
79 Karolina Kraińska Technikum 86-300 Grudziądz, ul. Lipowa 33
80 Agnieszka Szczepanik I Liceum Ogólnokształcące 86-200 Chełmno, ul. Dominikańska 35
81 Anna Rożnowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów 86-200 Chełmno, ul. Słowackiego 1
82 Klaudia Walecka Liceum Ogólnokształcące Grubno, 86-212 Stolno
83 Kamila Szulc Technikum Grubno, 86-212 Stolno
84 Michał Rzeźniczek Technikum 86-200 Chełmno, ul. Szkolna 14
85 Bartłomiej Stefański Technikum 87-400 Golub-Dobrzyń, ul. Kilińskiego 31
86 Alicja Orzechowska Liceum Profilowane w Zespole Szkół nr 2 87-400 Golub-Dobrzyń, ul. Kilińskiego 31
87 Martyna Jasińska Liceum Ogólnokształcące 87-400 Golub-Dobrzyń, ul. PTTK 28
88 Aleksandra Lewandowska Liceum Ogólnokształcące 87-200 Wąbrzeźno, ul. Wolności 35
89 Emilia Topij Technikum 87-200 Wąbrzeźno, Wronie
90 Paulina Świątkowska Liceum Profilowane 87-200 Wąbrzeźno, Wronie
91 Małgorzata Jankowska Technikum 87-200 Wąbrzeźno, ul. Królowej Jadwigi 5
92 Agnieszka Powaszyńska Liceum Ogólnokształcące 87-140 Chełmża, ul. Hallera 23
93 Milena Soszka Technikum 87-140 Chełmża, ul. Hallera 23
94 Marta Guranowska Liceum Ogólnokształcące Gronowo 128, 87-162 Lubicz
95 Monika Katarzyna Kruszkowska Technikum Gronowo 128; 87-162 Lubicz
96 Lidia Kutnik Liceum Ogółnokształcące 87-640 Czernikowo, ul. Gimnazjalna 1
97 Szymon Piotr Jędrzejewski Liceum Ogólnokształcące 87-123 Dobrzejewice 58b
98 Weronika Marynowska Liceum Ogólnokształcące 86-320 Łasin, ul. Odrodzenia Polski 3
99 Dawid Frątczak Technikum 86-320 Łasin, ul. Odrodzenia Polski 3
100 Karol Mazurkiewicz Technikum 87-410 Kowalewo Pomorskie, ul. Św. Mikołaja 6
101 Emilia Ziółkowska I Liceum Ogólnokształcące 87-300 Brodnica, ul. Lidzbarska 14
102 Patryk Jarosław Celmer III Liceum Ogólnokształcące 87-300 Brodnica, ul. Matejki 5
103 Karol Cackowski Technikum 87-300 Brodnica, ul. Karbowska 29
104 Kinga Szczepanowska Liceum Profilowane 87-300 Brodnica ul. Karbowska 29
105 Joanna Krelska Technikum 87-330 Jabłonowo Pomorskie, ul. Nowy Rynek 5
106 Szczepan Górtowski Technikum 87-300 Brodnica, ul. Mazurska 28
107 Patrycja Magdalena Zielińska Liceum Ogólnokształcące 87-214 Płużnica
108 Sylwia Borowska Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich 87-320 Górzno, ul. Kościelna 7
109 Ewelina Biesiada Technikum 88-330 Gębice, Bielice 1
110 Marta Filipiak Liceum Ogólnokształcące 88-330 Gębice, Bielice 1
111 Izabela Jagła Technikum 86-010 Koronowo, ul. Dworcowa 53
112 Weronika Czerwińska I Liceum Ogólnokształcące 88-100 Inowrocław, ul. 3 Maja 11/13
113 Sylwia Szymańska Technikum Handlowe 88-153 Kruszwica, ul. Kujawska 20
114 Michał Matuszak Technikum Informatyczne 88-153 Kruszwica, ul. Kujawska 20
115 Anna Maria Stucka Liceum Ogólnokształcące 89-500 Tuchola, ul. Pocztowa 8A
116 Marietta Bielińska XVII Liceum Ogólnokształcące 85-320 Bydgoszcz, ul. Warmińskiego 1
117 Marta Sadanowicz Zespół Szkół Sportowych, XII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie 70-515 Szczecin, ul.Małopolska 22
118 Aleksandra Stachowicz Technikum 85-836 Bydgoszcz, ul.Filmowa 1
119 Magdalena Wójcicka Technikum - CKR 85-836 Bydgoszcz, ul.Filmowa 1
120 Dorota Werkowska Liceum Ogólnokształcące 88-430 Janowiec Wielkopolski, ul.3 Maja 30
121 Agata Kister I Katolickie Liceum Ogólnokształcące 85-120 Bydgoszcz, ul. Nowodworska 17
122 Paweł Tabaczyński Liceum Profilowane Transportowe 85-090 Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 63
123 Łukasz Wyżgowski Technikum Samochodowe 85-090 Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 63
124 Malwina Malon Technikum Gastronomiczne nr 1 85-066 Bydgoszcz, ul. Ks. St. Konarskiego 5
125 Agata Szustakowska Technikum Hotelarskie 85-066 Bydgoszcz, ul. Ks. St. Konarskiego 5
126 Agnieszka Stachowicz Technikum Chemiczne 85-821 Bydgoszcz, ul. I. Łukasiewicza 3
127 Maria Kozak Technikum Poligraficzne 85-821 Bydgoszcz, ul. I. Łukasiewicza 3
128 Marta Kozak Technikum Fototechniczne 85-821 Bydgoszcz, ul. I. Łukasiewicza 3
129 Angelika Sikorska Technikum 88-100 Inowrocław, ul. Sienkiewicza 33
130 Aleksandra Olszewska Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego 85-794 Bydgoszcz, ul.Pod Reglami 1
131 Aleksandra Grzyb Technikum Leśne 89-500 Tuchola, ul.Nowodworskiego 9-13
132 Łukasz Łaszkiewicz Technikum Ekonomiczne 88-320 Strzelno, ul.T.Kościuszki 15
133 Żaneta Wolińska Technikum Handlowe 88-320 Strzelno, ul.T.Kościuszki 15
134 Jan Owsiany Liceum Profilowane 85-092 Bydgoszcz, ul.Karłowicza 20
135 Natalia Kamińska Technikum Elektroniczne 85-092 Bydgoszcz ul.Karłowicza 20
136 Dawid Jeziorski Technikum nr 1 88-400 Żnin, ul.Browarowa 14
137 Marlena Jeziorska II LiceumOgólnokształcące 88-400 Żnin, ul.Browarowa 14
138 Joanna Bąk I Liceum Ogólnokształcące 89-100 Nakło n. Notecią ul.Gimnazjalna 3
139 Dawid Ratajczak II Społeczne Liceum Ogólnokształcace 85-218 Bydgoszcz, ul.Wincentego Pola 19
140 Paulina Napierała I Liceum Ogólnokształcące 88-400 Żnin, ul.Sienkiewicza 1
141 Anna Dorsch XII Liceum Ogólnokształcące 85-703 Bydgoszcz, ul.Kijowska 7
142 Dorota Smigel Technikum Ekonomiczne 89-500 Tuchola, ul.Nowodworskiego 9-13
143 Agata Cechowa Technikum Architektury Krajobrazu 89-500 Tuchola, ul.Nowodworskiego 9-13
144 Natalia Łagodzińska I Prywatne Liceum Ogólnokształcące 85-097 Bydgoszcz, ul.Jagielońska 27
145 Marek Barszcz Liceum Profilowane nr 3 85-323 Bydgoszcz, ul.Stawowa 41
146 Dominika Klemens Technikum Ekonomiczne 88-400 Żnin, ul.Śniadeckich 18
147 Weronika Damazyn III Liceum Ogólnokształcące 88-400 Żnin, ul.Śniadeckich 18
148 Ewa Kawecka Technikum Hotelarstwa "Menedżer" 86-105 Świecie, ul.Żwirki i Wigury 6
149 Mateusz Lisewski Technikum Informatyczne "Menedżer" 86-105 Świecie, ul.Żwirki i Wigury 6
150 Karolina Kieloch Prywatne Technikum Ochrony Środowiska "Menedżer" 86-105 Świecie, ul.Żwirki i Wigury 6
151 Jonasz Piechowski Prywatne Technikum Geodezyjne "Menedżer" 86-105 Świecie, ul.Żwirki i Wigury 6
152 Anna Molus Technikum 86-170 Nowe, ul.Myśliwska 1
153 Anna Przybylska I Liceum Ogólnokształcące 89-200 Szubin, ul.Kcyńska 1
154 Monika Maria Łuczak V Liceum Ogólnokształcące 85-829 Bydgoszcz, ul. Szarych Szeregów 4a
155 Mikołaj Jurgoński Technikum Rolnicze 88-410 Gąsawa, ul. Żnińska 6
156 Robert Małecki Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego 88-410 Gąsawa, ul. Żnińska 6
157 Maria Bugajska Technikum Drzewne 85-023 Bydgoszcz, ul. Toruńska 44
158 Daria Patyk Liceum Ogólnokształcące 88-150 Kruszwica, ul.Jana Kasprowicza 7
159 Dawid Betina Liceum Ogólnokształcące 89-400 Sępólno Krajeńskie, ul.Młyńska 42
160 Ewelina Węsierska Technikum Ekonomiczne 86-100 Świecie, ul. Kościuszki 6a
161 Dominika Piasecka III Liceum Ogólnokształcące 86-100 Świecie, ul. Kościuszki 6a
162 Barbara Nowacka Technikum Ekonomiczne 89-100 Nakło n. Notecią, ul.Staszica 18
163 Beniamin Glaza Technikum Informatyczne 89-100 Nakło n. Notecią, ul.Staszica 18
164 Katarzyna Ciepłuch Technikum Handlowe 89-100 Nakło n. Notecią, ul.Staszica 18
165 Roger Nagelsmeier Liceum Profilowane 89-100 Nakło n. Notecią, ul.Staszica 18
166 Mateusz Saletnik Technikum Budowlane 88-100 Inowrocław, ul.Narutowicza 34
167 Monika Walkowska Liceum Ogólnokształcące 88-300 Mogilno, ul.Dworcowa 9
168 Mateusz Piechulski Technikum Drogowe 88-300 Mogilno, ul.Dworcowa 9
169 Beata Binger Technikum Informatyczne 89-410 Więcbork, ul.Pocztowa 14 b
170 Bogumiła Thies Technikum Hotelarskie 89-410 Więcbork, ul.Pocztowa 14 b
171 Eliza Szefer Technikum Ekonomiczne 89-410 Więcbork, ul.Pocztowa 14 b
172 Jonatana Sądel Technikum Ekonomiczne 89-200 Szubin, ul. Jana Kochanowskiego 1
173 Monika Barbara Borowicz Liceum Ogólnokształcące 89-410 Więcbork, ul.Pocztowa 14 A
174 Kamil Bednarek Technikum Budowlane 85-095 Bydgoszcz, ul.J.Pestalozziego 18
175 Radosław Siwak Technikum Mechaniczne nr 1 85-224 Bydgoszcz, ul. Św. Trójcy 37
176 Paulina Spirka Technikum Rolnicze 89-422 Sypniewo, ul. Kwiatowa 3
177 Agnieszka Binger Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego 89-422 Sypniewo, ul. Kwiatowa 3
178 Agnieszka Chilicka II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 85-120 Bydgoszcz, ul. Nowodworska 17
179 Krzysztof Woźnica Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego 88-170 Pakość Kościelec 125
180 Maria Nadolska Technikum Architektury Krajobrazu 88-170 Pakość Kościelec 125
181 Agnieszka Nadolska Technikum Rolnicze 88-170 Pakość Kościelec 125
182 Maciej Borsz VI Liceum Ogólnokształcące 85-014 Bydgoszcz, ul. Staszica 4
183 Monika Golenia Technikum Fryzjerskie 85-219 Bydgoszcz, ul. Nakielska 11
184 Tomasz Gorączkowski Technikum Architektury Krajobrazu 89-110 Sadki, Samostrzel 9
185 Ewelina Aristow Technikum Weterynarii 89-110 Sadki, Samostrzel 9
186 Damian Ozimkowski Liceum Ogólnokształcące 86-010 Koronowo, ul. Szkolna 4
187 Angelika Broda Liceum Ogólnokształcące 89-219 Łabiszyn, ul.Poznańska 10
188 Zuzanna Szczepaniak IV Liceum Ogólnokształcące 85-323 Bydgoszcz, ul.Stawowa 39
189 Julita Zgoda Technikum Handlowe 85-602 Bydgoszcz, ul.Kaliska 10
190 Małgorzata Łopatkowska Liceum Ogólnokształcące 86-170 Nowe, ul.Nowa 2
191 Ewa Mostowska II Liceum Ogólnokształcące 86-105 Świecie, ul.Wojska Polskiego 85
192 Maria Szreiber Liceum Ogólnokształcace dla Młodzieży 89-500 Tuchola, ul.Świecka 89 a
193 Paweł Jan Dąbrowski VIII Liceum Ogólnokształcące 85-731 Bydgoszcz, ul.Swarzewska 10
194 Michał Szefler Liceum Ogólnokształcące 86-050 Solec Kujawski, ul. 23 Stycznia 13
195 Michał Ciorkowski Technikum Ekonomiczne 86-050 Solec Kujawski, ul. 23 Stycznia 13
196 Paulina Porzuczek Technikum Ekonomiczne 86-022 Dobrcz, Karolewo 8
197 Łukasz Najdowski Technikum Rolnicze 86-022 Dobrcz, Karolewo 8
198 Marek Pitala Technikum Informatyczne 89-500 Tuchola, ul.Świecka 89 a
199 Kinga Dądela Technikum Ekonomiczne 89-500 Tuchola, ul.Świecka 89 a
200 Łukasz Hoffmann Technikum Mechaniczne nr 1 89-500 Tuchola, ul.Świecka 89 a
201 Anna Kuźmińska Technikum 88-100 Inowrocław, ul.Poznańska 345
202 Aleksandra Pytko II Liceum Ogólnokształcące 88-100 Inowrocław, ul.M.Konopnickiej 15
203 Joanna Kęsicka Liceum Plastyczne 85-066 Bydgoszcz, ul.Konarskiego 2
204 Małgorzata Duszyńska Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych 85-066 Bydgoszcz, ul.Konarskiego 2
205 Natalia Domka Liceum Katolickie 88-100 Inowrocław, ul.Plebanka 18
206 Damian Plewa Technikum Informatyczne 89-240 Kcynia, ul.22stycznia 1
207 Jakub Sokal Liceum Ogólnokształcące 89-240 Kcynia, ul.22stycznia 1
208 Monika Holweg Technikum Spożywcze 85-844 Bydgoszcz, ul.Toruńska 174
209 Miriam Kosik XV Liceum Ogólnokształcące 85-796 Bydgoszcz, ul.Berlinga 13
210 Kacper Białowąs III Liceum Ogólnokształcące 85-208 Bydgoszcz, ul. Nowogrodzka 3
211 Julia Jarominska I Liceum Ogólnokształcące 85-004 Bydgoszcz, Plac Wolności 1
212 Agata Chrin Liceum Profilowane 85-717 Bydgoszcz, ul. Gajowa 98
213 Kacper Wiśniewski Technikum Ekonomiczne nr 1 85-717 Bydgoszcz, ul. Gajowa 98
214 Gabriela Frischke VII Liceum Ogólnokształcace 85-643 Bydgoszcz, ul. 11 Listopada 4
215 Joanna Paczkowska Technikum 88-100 Inowrocław, ul.Krzymińskiego 8
216 Katarzyna Tokarska IX Liceum Ogólnokształcące 85-866 Bydgoszcz, ul.Z.Nałkowskiej 9
217 Adriana Skoczylas Technikum Agrobiznesu 88-150 Kruszwica, Kobylniki
218 Justyna Zimmer Technikum Architektury Krajobrazu 88-150 Kruszwica, Kobylniki
219 Weronika Łykowska Liceum Ogólnokształcące 88-320 Strzelno, ul.Gimnazjalna 7
220 Natalia Karolina Czerniak III Liceum Ogólnokształcące 88-100 Inowrocław, ul.Narutowicza 53
221 Maciej Feder Technikum Drogownictwa 89-400 Sępólno Krajeńskie, ul.Przemysłowa 15
222 Martyna Bluhm I Liceum Ogólnokształcące 86-100 Świecie, ul.Gimnazjalna 3
223 Daria Grzegorz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia 85-080 Bydgoszcz, ul.A.Szwalbego 1
224 Dobrosława Paluszewska XI Liceum Ogólnokształcące 85-650 Bydgoszcz, ul. Cicha 59
225 Piotr Malczewski Niższe Seminarium Duchowne Misjonarzy Oblatów 88-320 Strzelno, Markowice 5

Udostępnij

Czytaj więcej o:
  • edukacja
  • kujawsko-pomorskie
  • Kujawy
  • kuratorium
  • nauka
  • Pomorze
  • stupendyści Prezesa Rady Ministrów
  • stypendyści
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Nowy pakiet dla pacjentów pomorska.pl

pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Jak oceniacie radnych sejmiku województwa?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 80.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.