W toruńskich "Płatkach” bez zmian. Zarząd uzyskał absolutorium

Dodano: 9 marca 2010, 14:15 Autor:

Zarząd spółki Toruń-Pacific, producenta płatków śniadaniowych uzyskał absolutorium za działalność w 2009 r. Jej wspólnicy zatwierdzili sprawozdania finansowe firmy.

Na tegorocznym, już 20. zgromadzeniu wspólników spółki, czyli Nestle oraz General Mills Holding, nie było niespodzianek. Zarząd Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, a także Rada Nadzorcza CPP uzyskały absolutorium za działalność firmy w 2009 r. Wymóg zatwierdzania sprawozdań zarządu i rady nadzorczej jest zapisany w kodeksie spółek handlowych.

Podczas zgromadzenia wspólników reprezentował Karim Derder, wiceprezes ds. finansowych Cereal Partners Worldwide, spółki joint venture stworzonej przez General Mills Holding i Nestle, "wyraził uznanie dla pracy zarządu CPP i wszystkich pracowników, którzy w trudnym roku globalnego kryzysu ekonomicznego uzyskali dobre wyniki finansowe, produkcyjne i sprzedaży” - czytamy na stronie www Wojciecha Sobieszaka, prezesa toruńskich "Płatków”.

Zgromadzenie zatwierdziło też ostatnie zmiany w zarządzie spółki. Członka zarządu ds. finansowych i planowania Richarda Heppenstall, który zasiadał we władzach spółki od pięciu lat, zastąpił Aleksander Wasilewski, do tej pory regionalny kontroler finansowy CPW w Europie Wschodniej. Do zarządu został powołany również jako członek - Marek Michalik, dyrektor handlowy CPP. Ponadto wspólnicy zaakceptowali propozycję zarządu o powołanie Barbary Naziębło i Agnieszki Pyrzewskiej na funkcję wiceprezesów zarządu.

Czytaj więcej o:
  • biznes
  • płatki
  • strefa biznesu
  • toruń-pacific
  • toruń
  • toruński
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Są pieniądze na modernizację Młynów Toruńskich

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy spotkania z prezydentem Zaleskim są stratą czasu?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 112.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.