Zerwane dachy, uszkodzone drzewa. Burze i wichura nad regionem czytaj więcej »

CZERSK Galeria handlowa będzie na gwiazdkę

Dodano: 9 marca 2010, 10:08 Autor:

Rozpoczęła się budowa pasażu handlowego przy ulicy Lipowej. Jak pójdzie dobrze, już w listopadzie czerszczanie będą mogli tam zrobić zakupy w butikach czy spotkać się na kawie.

Galeria będzie usytuowana tuż obok "Lidla". Robiący tam zakupy już mogą obserwować postęp prac przy inwestycji. Wykonawcą jest czerska firma "B.B.Budownictwo". Prace ziemne już są wykonane, teraz prowadzone są roboty przy fundamentach. Jeżeli pogoda dopisze, parterowy budynek galerii w stanie surowym będzie gotowy w ciągu dwóch miesięcy. Najwięcej wysiłku i czasu będą wymagać roboty instalacyjne i wykończeniowe. Będzie co robić, bo pasaż będzie miał 1,6 tys. metrów kwadratowych powierzchni. W budynku ma być ok. szesnaście lokali. Jakie one będą? Właściciele galerii nadal są gotowi na negocjacje z dzierżawcami. Będą w niej sklepy odzieżowe. Od jednego z udziałowców dowiedzieliśmy się, że jest już zaklepane, że w budynku będzie apteka, kawiarnia i restauracja. - Mogę powiedzieć, że restauracja będzie na prawdziwym poziomie - zdradza "Pomorskiej".
Nowa galeria z pewnością ożywi miasto. Odtąd na zakupy czy na kawę nie będzie się chodziło tylko do ścisłego centrum, ale i nieco dalej. Czy dla drobnych czerskich sklepikarzy ta zmiana okaże się korzystna, dopiero się okaże.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

CZARNE Wyrywał się policjantom, był pijany

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.