Wybory. Szok, jakie on ma poparcie!

Dodano: 24 lutego 2010, 7:00 Autor:

Jerzy Cabaj, wójt gminy Lisewo i Zdzisław Szok - radny Rady Miasta Chełmna to najpopularniejsi w powiecie samorządowcy. Cieszą się największym zaufaniem i poparciem.

W niektórych samorządach ostra walka, w innych marazm. Chcecie ocenić swoich wójtów, burmistrza i radnych? Chcecie by coś zmieniło się w gminach? Głosujcie i pokażcie czy mogą liczyć na wasze poparcie!
11 głosów, w tym 94 na "nie” otrzymał dotąd wójt gminy Unisław Roman Misiaszek. Na burmistrza Mariusz Kędzierskiego oddano 483 głosów, na "nie” 366, tj. 75,8 procent.
Emocji przedwyborczych nie czuć w gminie Chełmno. Na wójta Krzysztofa Wypija, oddano zaledwie 22 głosy, w tym 17 na "tak”.
W Papowie Biskupim za komórki chwycili zwolennicy obecnego wójta, Andrzeja Zielińskiego. Na "tak” wysłano 52 z 55 głosów.
Bez zmian jest w Kijewie Królewskim, gdzie wójt Mieczysław Misiaszek ma 7 głosów na "nie” i sześć na "tak”.
23 sms-y z poparciem wysłano na Jerzego Rabeszkę, wójta gminy Stolno. na "nie” oddano 11 głosów, co stanowi 32,4 procent.
Najlepiej w rankingu stoi wójt gminy Lisewo, Jerzy Cabaj,ma zaledwie jeden głos na "nie”, przy 67 na "tak”.
Na wójtów i burmistrza głosujemy "tak” lub "nie” wysyłając sms pod nr 71051 (koszt 1,22 zł z VAT) w treści np.: wojtstol.tak, wojtstol.nie - prefiksy są w internecie. Tam znajdują się numery radnych, na których możemy wysyłać głosy poparcia. Jak to zrobić? Należy sprawdzić numery im przydzielone. Jeżeli dobrze oceniamy pracę np. radnego Grzegorza Dudka, to głosujemy wpisując w treść sms-a: chelminski.56

Czytaj więcej o:
  • akcja
  • chełmno
  • wybory
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.