Gdzie najlepiej spędzić karnawał w Grudziądzu?

Dodano: 29 stycznia 2009, 17:00 Autor:

Podpowiadamy, dokąd można w Grudziądzu pójść, by poszaleć na balu lub zabawie karnawałowej.
W klubie "Skala" na balach bawią się młodzi, ale także osoby w różnym wieku.

W klubie "Skala" na balach bawią się młodzi, ale także osoby w różnym wieku. (fot. Fot. Maryla Rzeszut)

Gdzie najlepiej spędzić karnawał w Grudziądzu?

(fot. Fot. Maryla Rzeszut)

Kto chce się rozerwać w gronie żeglarzy, może wykupić w "Czarcim Młynie" miejsca na bal, który odbędzie się 20 lutego. - To już tradycja. Co roku organizujemy "Bal żeglarza", z muzyką na żywo - mówi pracownica karczmy "Czarci Młyn" - a specjalnych, otwartych zabaw karnawałowych nie przewidujemy. Zainteresowanie jest mniejsze, niż w latach poprzednich. Wszyscy wiemy, o co chodzi: ludzie oszczędzają pieniądze. Jednak w każdy piątek i sobotę mogą liczyć na niedrogie potańcówki, przy muzyce DJ-a, a na zakończenie karnawału zaprosimy orkiestrę.
Informacje o balu żeglarza w karczmie pod nr tel. (0-56) 46-543-16.

Na bal kostiumowy zaprasza 7 lutego klub "Gramm" w grudziądzkiej "Skali". - Dla ludzi w różnym wieku przygotowaliśmy muzykę na żywo i mechaniczną - informują pracownicy klubu przy ul. Rybackiej - w ramach biletu po 50 zł od osoby, zapewniamy, oprócz muzyki, zimne przekąski, gorące flaczki z pieczywem, barszcz z uszkami, kawę, herbatę i kruche ciastka. Uczestnicy zabawy powinni się przebrać w ciekawy kostium lub mieć przynajmniej jakieś elementy stroju (czarne okulary, kapelusze czy peleryny itp. Początek imprezy o godz. 20.00. Wejście do klubu "Gramm" od ul. Portowej. Bilety można rezerwować pod tel. 0-56-46-13-444.

Kto woli zabawę na większej sali "Chimera", wybierze się 21 lutego do "Skali" na bal w stylu lat 70. Gości bawić będzie wodzirej, a grać do tańca siedmioosobowy zespół Adriana Zasady.

Już był jeden bal w restauracji "Rad" (23 stycznia) a na następny - w sali w Warlubiu (7 lutego) organizatorzy mają komplet około 150 gości.

Co piątek w "Zodiaku" odbywają się zabawy karnawałowe z muzyką na żywo. Grają tu dwa zespoły muzyczne, na zmianę: "Trans" oraz dinozaury z Edmundem Otrembą. - Wstęp kosztuje 40 zł od osoby, w tym jest konsumpcja. Najbliższe "piątki" karnawałowe w "Zodiaku" odbędą się: 30 stycznia oraz 6, 13 i 20 lutego, a na zakończenie jest impreza we wtorek, 24 lutego - zaprasza "załoga" restauracji.

Czytaj więcej o:
  • bal
  • karnawał
  • klub
  • zabawa
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Policjanci ocalili trzylatka

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.