Pociągiem na ferie

  Pociągiem na ferie

  (ak)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jesteś organizatorem zimowego wypoczynku dla dzieci? Chcesz, aby twoja grupa pojechała w zarezerwowanych przedziałach. PKP już przyjmuje wnioski.
  Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Bydgoszczy już przyjmuje takie wnioski. Można je składać do 15 grudnia 2006 roku. Na zgłoszenia czekają sekcje przewozów pasażerskich w Bydgoszczy (nr tel. (52) 518-52-76) i w Toruniu (nr tel. (56) 621-30-06). Siedziby sekcji znajdują się na terenie dworców głównych PKP.

  Ponadto wnioski są również przyjmowane przez starszych kasjerów biletowych na stacjach w Inowrocławiu, Jabłonowie Pomorskim, Grudziądzu i Włocławku. Przyjmuje je również Dział marketingu w Kujawsko-Pomorskim ZPR w Bydgoszczy (wejście z peronu 3 lub 4 dworca PKP Bydgoszcz Gł., pokój nr 128, nr tel. (52) 518-53-90 i (52) 518-12-94.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo