Będzie więcej łóżek szpitalnych!

  Będzie więcej łóżek szpitalnych!

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  We Włocławku powstała mała niepubliczna lecznica, z której będą mogli korzystać pacjenci z całego regionu.
  Placówka znajduje się przy ul. Barskiej 13. Będzie to. tzw. szpital jednego dnia. Wykonywane w nim bowiem będą przy użyciu aparatury najnowszej generacji zabiegi nie wymagajace długiego pobytu.

  Lecznica specjalizować się będzie w chirurgii ogólnej, naczyniowej, gastroenterologii, ortopedii i ginekologii. Współpracy z nią podjęli się m.in. prof Arkadiusz Jawień z Bydgoszczy i prof. Adam Dziki z Łodzi. Do końca tego roku za zabiegi w niej trzeba będzie płacić.Po podpisaniu kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia pacjenci nie będą musiał sięgać do własnej kieszeni.

  Szpital zapewnia doskonałe warunki - pokoje są 1-lub 2-osobowe, wyposażone w klimatyzację, telefon, telewizor i internet. Przy lecznicy będą także czynne poradnie. W przyszłym tygodniu rozpocznie się rejestracja i przyjmowanie pacjentów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo